Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320349

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- planeerib,korraldab ja juhib kooli haldustegevust, juhib haldusosakonda
- koordineerib ja haldab haldus- ja teenuslepinguid
- planeerib ja viib läbi riigihankeid ning vähempakkumisi
- koordineerib majandustegevuse eelarvestust
- tagab tuleohutus-, töökaitse ja hädaolukorra nõuete täitmise
- vormistab tööst tulenevaid dokumente, analüüse ja aruandeid

Ootused kandidaadile

- majandusalane või finantsalane kõrgharidus, vähemalt 3aastane juhtiva töö staaž
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel
- lahenduskeskne mõtlemine
- meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskused
- tulemustele orienteeritus
- kasuks tulevad juhtimiskogemused ja kutsehariduse valdkonna tundmine

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
arenemisvõimalusi
eneseteostust
koolitust
võimalust osaleda projektides

Tööpakkumise number
#320349

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013
Lisainfo palga kohta:
tulemuspalga võimalus

Majutamise-toitlustamise, toiduainete töötluse ja -tootmise, kaubanduse ja koduteeninduse erialadega kool

Vaata rohkem

Haldusjuht