Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52820

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusjuhi ülesanneteks on:
- Rocca al Mare Kooli hoone, tehnosüsteemide ja territooriumi haldamine, vajalike hooldus- ja remonttööde tellimine ja järelvalve
- töövahendite hankimine, hooldamine, parandamine
- kooli igapäevaseks tõrgeteta tööks tingimuste loomine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame
- algatusvõimet
- majanduslikku mõtlemist
- korrektsust ja usaldusväärsust
- suhtlemisoskusi ja meeskonnatöövalmidust

Ettevõte pakub

- korralikke töötingimusi
- meeldivat kollektiivi
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#52820
Haldusjuht