Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145190

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusjuhi peamisteks tööülesanneteks on kinnisvaraobjektide majandamise ja haldamise korraldamine, objektide analüüs, käivitamine ja juhtimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
▪ organiseerimisvõimet, analüütilist ja loovat mõtlemist
▪ pingetaluvust ning head suhtlus- ja läbirääkimisoskust
▪ vene, eesti ja inglise keele oskust
▪ soovitavalt ehitus-, majandus- või õigusalast kõrgharidust

Kasuks tuleb kogemus kinnisvaraobjektide haldamisel või ehitus- ja kinnisvaraprojektide juhtimisel.

Ettevõte pakub

▪ kaasaegset töökeskkonda
▪ konkurentsivõimelist töötasu ning tulemustasu
▪ tööautot
▪ tööd rahvusvahelisel tasandil
▪ meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#145190

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
24. märts 2008

on kiirelt arenev kinnisvaraobjektide haldamise ja arendamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Haldusjuht