Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177536

Haldusjuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusjuht vastutab kaupade vastuvõtu jooksva korraldamise, kassade töö ja kõrge teenindustaseme, aga samuti kaupluse ja territooriumi korrashoiu ning tehnosüsteemide ning turvalisuse eest. Korraldad inventuuride läbiviimist, kaupluse logistikat, teed koostööd emaorganisatsiooni majandus- ja informaatikaosakonnaga, planeerid oma osakondade personali ja aitad neid mehitada, arendad organisatsiooni ja tööprotsesse, annad töötajatele tagasisidet ning tegeled igapäevase jooksva organiseerimistööga.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on kaubandus- või majandusalane haridus, tulemuslik töökogemus juhina või keskastmejuhina jaekaubandusest. Oled loogilise mõtlemisega kiire otsustaja, kes on iseseisev, täpne ja süstemaatiline. Oled suunatud asjade ära tegemisele, koostöövõimeline nii inimestele ja tööprotsessidele kui ka teeninduse kvaliteedile suunatud juht. Valdad eesti ja soome keelt, suuline inglise ja vene keele oskus on kandideerimisel eeliseks.

Pakume tööd väga edukas rahvusvahelises firmas, erakordset võimalust osaleda Eestisse uue kaubamaja rajamisel ja uue kaubamärgi väljakujundamisel, väljakutset juhina ja spetsialistina, väljaõppeprogrammi Soomes, emaorganisatsiooni toetust ning oma valdkonnas head sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 21. maiks k.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaa’le telefonil 667 1520 või vaadates www.bauhaus.fi

Tööpakkumise number
#177536

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2009
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2009

BAUHAUS LAIENEB EESTISSE!

BAUHAUS on 1960. aastal loodud edukas jaekaubandusettevõte, mis omab 200 kaubamaja 13 Euroopa riigis. Meie tootevalikust leiab üle 100 000 toote ehituseks, remondiks, sisustamiseks ja koduaia tarbeks. Oleme investeerimas Eestisse meie Soome organisatsiooni kaudu, kus asub hetkel 5 tegutsevat kaubamaja. Meie esimese Eesti kaubamaja ehitus algab Tallinnas 2009.a. suvel.

Oleme nüüd otsimas Eesti kaubamaja haldusjuhti, kes arendaks ja juhiks kaupade vastuvõtu, kassade ja kinnistu halduse valdkondi/osakondi.

Vaata rohkem