Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27947

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• kinnisvaraobjektide haldamine ja hooldamise korraldamine;
• suhtlemine kinnisvaramaakleritega;
• vabade üüripindade väljaüürimine;
• suhtlemine ametiasutustega ja firma klientidega;
• lepingute ettevalmistamine ja täitmise korraldamine;
• osalemine kinnisvaraarendusprojektide ettevalmistamisel ja teostamisel.

Ootused kandidaadile

• Sind huvitab töö kinnisvaraga ja tunned ennast sellel alal nagu kala vees;
• oled töötanud haldusjuhina ja otsid uusi väljakutseid;
• Sa tunned läbirääkimistehnikate kavalaid nippe;
• omad kõrgharidust;
• arvude maailm pole Sulle tundmatu ja võõras;
• Sinu sõbrad teavad Sind kui üliagarat organiseerijat ja planeerijat;
• seadusandlus on Sinu suureks sõbraks ja tunned Eesti Vabariigis kehtivaid asjaajamisnõudeid.

Sulle avaneb võimalus teha mitmekülgset ja huvitavat kinnisvara-alast tööd ja tõestada, et oled asendamatu, ning saada selle eest väärilist töötasu. Enda poolt toetab ettevõte stabiilse karjäärivõimalusega ja pakub palju tööd perspektiivikas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#27947
Haldusjuht