Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141915

Halduse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnisvaraobjektide halduskorraldus;
  • Hoone tehnosüsteemide hooldustööde korraldamine;
  • Hooldusraamatu koostamine, täitmine;
  • reklamatsioonide vastuvõtt; remonttööde korraldamine;
  • Kliendisuhtlus ja lepingulised läbirääkimised; lepingute administreerimine;
  • Vakantsetele üüripindadele üürnike leidmine
  • arendusprojektide nõustamine haldusküsimustes;

Ootused kandidaadile

  • töökogemus kinnisvara valdkonnas
  • lisaks eesti keelele, hea inglise- ja vene keele oskus
  • kõrghariduse/halduri kutsetunnistuse olemasolu
  • korrektsus ja täpsus
  • positiivne eluhoiak
  • väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • võimalust töötada professionaalses ja nooruslikus kollektiivis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#141915

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

Kaamos Investeeringute OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2002 aastal. Kaamos Investeeringute OÜ põhitegevusteks on kinnisvara arendus ja haldus. Haldusobjektideks on tütarettevõtete omanduses olevad hooned ja kinnistud.
Kaamos Investeeringute OÜ varade maht ületab 700 mio Eesti krooni.
Ettevõttes töötab hetkel 8 inimest.

Vaata rohkem