Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69095

Halduse- ja kommunikatsioonitalituse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Halduse- ja kommunikatsioonitalituse assistendi tööülesanneteks on:
- talituse informatsiooni ja dokumentide haldamine (sh talituse osakondade dokumentide koostamine ja vormistamine, registrite pidamine, talituste osakondade koosolekute ja kohtumiste organiseerimine, külaliste vastuvõtu korraldamine, talituste osakondade puhkuste informatsiooni haldamine);
- sekretariaadi töö korraldamine (s.h puhkuste ajakava pidamine, asenduste planeerimine jms);
- asutuse visiit- ja jõulukaartide tellimise koordineerimine;
- tähtpäevade tänukirjade, lillede, korporatiivkingituste, sekretariaadi kantseleitarvete, dokumendiplankide tellimine;
- üldmeilile ja üldtelefonile (3 tundi päevas) vastamine ning suunamine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus, soovitavalt erialane haridus;
- erialane töökogemus vähemalt 2 aastat;
- head teadmised asjaajamise korraldamises ning nõuetekohane dokumentide koostamise ja vormistamise oskus;
- head teadmised etiketist ja teeninduskultuurist;
- oskus töötada kontori tarkvara programmidega;
- hea inglise ning vene keele oskus kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb kogemus dokumendihaldustarkvaraga töötamisel.

Ettevõte pakub

Uuele kolleegile pakume:
- väärtuslikke töökogemusi huvitavas ja loomingulises töökeskkonnas;
- organisatsioonisiseseid karjäärivõimalusi;
- tööd Tallinna kesklinnas ja tasuta parkimiskohta.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palun saada oma CV ning motivatsioonikiri koos palgasooviga märgusõnaga “talituse assistent” kas CV Keskuse keskkonna kaudu või aadressil cv(at)etv.ee Lisainformatsioon e-posti aadressil krista.kuiva(at)etv.ee.

Tööpakkumise number
#69095