Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65033

Halduse hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusspetsialisti peamised ülesanded on tagada OCE ruumide, sisustuse ja tehnosüsteemide vastavus kehtivatele eeskirjadele ja nõudmistele ning saavutada läbi selle klientide ja töötajate rahulolu.

Ootused kandidaadile

- vanus alates 21. eluaastast
- vähemalt keskharidus
- varasem töökogemus hooldustehnikuna või hoolduselektrikuna
- teadmised santehnilistest töödest
- B-kategooria juhilubade olemasolu
- hea suhtlemisoskus
- hea planeerimisoskus
- viimistlustööde ja väiksemate üldehitustööde oskus

Ettevõte pakub

- väljaõpet
- arenguvõimalusi
- ametiauto kasutamise võimalust
- tulemustel baseeruvat töötasu

Lisainfo

saata võimalusel fotoga CV

Tööpakkumise number
#65033