Värsked tööpakkumised

Haldusdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98008

Tööpakkumise number

98008

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:
Haldusdirektori ülesanne on kinnisvara renoveerimise-, haldamise-. korrashoiu rentimise läbiviimine ja nende ülesannetega seotud töötajate juhtimine. Tööülesannete hulka kuulub töö kooli arendamisega majandustegevuse valdkonnas, analüüs ja igapäevane haldusteenistuse juhtimine. Euroopa struktuurfondidest eraldatud vahenditega renoveerimis- ja ehitustööde organiseerimine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • erialane-, ehituslik või tehniline kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • teadmised riigihangete korraldamisest ja läbiviimisest;
  • kogemused kinnisvara haldamisest ja hooldamisest;
  • meeskonnatöö ja juhtimiskogemus;
  • vähemalt B-kategooria juhiluba;
  • arvuti kasutamise oskus.
Kasuks tuleb:
  • Euroopa struktuurfondide vahendite kasutamis- ja administreerimiskogemused;
  • inglise, soome ja vene keele oskus;
  • head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused;
  • üüri-, haldus-, kasutus- ja ostu-müügi lepingute koostamis- ja analüüsioskus.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • kaasaegseid töötingimisi ja meeldivat töökeskkonda
  • täiendkoolitust;
  • motiveerivat väljakutset pakkuvat tööd ja eneseteostust kinnistukompleksi väljaarendamisel ning haldamisel;
  • paindlikku tööaega;
  • ametiautot;
  • vajadusel elamispinda.

Lisainfo

Tööaeg 9.00 – 17.00
Asukoht: Sõpruse pst 182, Tallinn
Tööle asumise aeg:
Avaldus koos CV-ga saata hiljemalt 31.03.2007,
aadressil Sõpruse pst 182, Tallinn 13424; faksil 654 2874
Kontaktisik: Paul Alekand tel 654 2833

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Tallinna Tööstushariduskeskus on üks suuremaid tehnoloogia-, mehaanika-, rõiva-, tekstiili-, kaubandus- ja iluteeninduserialasid õpetav riiklik kutseõppeasutus Eesti Vabariigis.