Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67529

Haldusbüroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- büroo töö korraldamine;
- ehitusprojektide käivitamine ja nende täitmise jälgimine;
- planeeringu- ja ehitusvaldkonnaga seotud lubade taotlemine;
- hoonete remondi ja ehitusalaste tööde korraldamine

Ootused kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus ja töökogemus;
- arvutikasutusoskus (tekstitöötlus, tabelarvutus);
- B kategooria autojuhiluba;
- eesti keele valdamine kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil;
- ausus, kohusetundlikkus, meeskonnatöö võime

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- ametiautot ametikohustuste täitmiseks

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järvel

Tööpakkumise number
#67529

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
2. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

Ida-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses Ida- ja Lääne-Virumaal tegutsev kohalik asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine, tuleohutus- ja päästealane ennetustöö, riiklik tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem