Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145310

Haldusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhikohustused:
* ehitus-, remondi- ja hooldusdokumentide haldamine
* haldusvaldkonda kuuluva aruandluse korraldamine ja kontroll
* osalemine haldusvaldkonna eelarveprotsessi ettevalmistamisel
* ettevõtte valve- ja läbipääsuprogrammide haldamine
* ettevõtte mobiilside teenuste korraldamine
* haldusjuhi assisteerimine siseriiklike ja rahvusvahelise transpordi korraldamisel

Ootused kandidaadile

* rakenduslik kõrgharidus või selle omandamine( eelistatav haldusalane)
* teadmised haldusjuhtimisest ja logistikast
* soovitavalt üheaastane logistika- või haldusalane töökogemus
* hea oskus teksti- ja tabeltöötluses
* väga hea eesti kõne- ja kirjaoskus
* vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka heade töötulemuste eest
*võimalust töötada pikaajaliste hulgikaubanduskogemustega meeskonnas ning sihikindlas ja ausaid äritavasid järgivas ettevõttes
* mitmekülgset ja huvitavat tööd
* pikaajalist ja stabiilset töösuhet
* kaasaegset töökeskkonda ja töötingimusi
* tööstaažist tulenevat lisapuhkust

Lisainfo

Kui olete meie pakkumisest huvitatud, siis lisaks CV Keskuse keskkonnale võite saata oma avalduse koos palgasooviga aadressil Mustamäe tee 46, Tallinn 10621või täita personalivaliku ankeet meie koduleheküljel www.kaupmees.ee rubriigis "Tule tööle" lisades märksõna "Tallinn".

Tööpakkumise number
#145310

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008

AS Kaupmees & Ko on Eesti turule orienteeritud hulgimüügifirma, mille peamisteks müügiartikliteks on toidu- ja esmatarbekaubad.
Kaupmees alustas oma tegevusega 1992. aastal. Kaupmehe klientideks on jaekauplused, kioskid, HoReCa (nt hotellid, restoranid, toitlustusettevõtted jne), tööstusettevõtted, kaubamajad ja hulgifirmad.
Kaupmehe eesmärk on olla C&C sektoris parim, hoides seda positsiooni tegevuskvaliteedi pideva parandamisega.
Praeguse seisuga kuulub Kaupmees Gruppi 7 C&C tüüpi kauplus-ladu üle Eesti. www.kaupmees.ee

Vaata rohkem