Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635873

Haldus- ja hooldusjuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttes kasutatavate seadmete ja tehniliste sõlmede (sealhulgas hoone kütte, tuleohutuse, gaasi ja elektrivarustuse seadmete) korrashoiu tagamine, ennetava hoolduse ja vajalike remonttööde korraldamine ning järelevalve tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- Tehniline kõrgharidus (soovitavalt insener-tehniline)
- Hoonete haldamise ja tehniliste süsteemide hooldamise kogemus
- inimeste juhtimise kogemus (vähemalt 2-3 aastast)
- eesti, vene ja inglise keele oskus heal tasemel
- kompetents haldus- ja hoolduslepingute sõlmimiseks ja haldamiseks

Töötaja peab oma isikuomadustelt olema kaastöötajate suhtes lugupidav, sihikindel, korrektne, süsteemne, keskendumisvõimeline, paindlik ja analüüsivõimeline.

Omalt poolt Sinu panuse eest pakume Sinu oskustele ja tulemustele vastavat töötasu, toredaid kolleege ning firma siseseid meeleolukaid üritusi.

Tööpakkumise number
#635873

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2020

Vaata rohkem