Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57895

Haldus- ja finantsspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhilisteks ülesanneteks saavad olema tegelemine ettevõtte haldusküsimustega ning finantsaruandlusega kontserni tasandil. Samuti keskastmejuhtide toetamine majandusalastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Vähemalt kolmeaastane töökogemus haldus- või finantsvaldkonnas
  • Tehniliste teadmiste olemasolu transpordivahendite alal
  • Lisaks heale eesti keelele ka väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Hea organiseerimis- ja juhtimisvõime
  • Oskus suhelda ja leida parimaid lahendusi

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • töötulemustele vastavat lisatasu
  • enesearendamiseks sobilikku keskkonda

Tööpakkumise number
#57895