Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57895

Haldus- ja finantsspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhilisteks ülesanneteks saavad olema tegelemine ettevõtte haldusküsimustega ning finantsaruandlusega kontserni tasandil. Samuti keskastmejuhtide toetamine majandusalastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Vähemalt kolmeaastane töökogemus haldus- või finantsvaldkonnas
  • Tehniliste teadmiste olemasolu transpordivahendite alal
  • Lisaks heale eesti keelele ka väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Hea organiseerimis- ja juhtimisvõime
  • Oskus suhelda ja leida parimaid lahendusi

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • töötulemustele vastavat lisatasu
  • enesearendamiseks sobilikku keskkonda

Tööpakkumise number
#57895