Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55576

Haldur

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusteenuse müük, objektide halduse korraldamine, tehnohoolduse korraldamine ja alltöövõtjate valik, heakorratööde alltöövõtjate valik jne.
Töö on liikuva iseloomuga.

Ootused kandidaadile

- tehniline või majandusharidus
- kinnisvarahalduri ettevalmistus ja töökogemus
- saavutusvajadus
- kohusetunne, iseseisvus
- positiivne ellusuhtumine
- autojuhtimise kogemus ja juhiluba

Ettevõte pakub

- eneseteostuse ja arenguvõimalusi
- töötulemustele vastavat tasu
- nooruslikku ja töökat kollektiivi
- kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#55576
Haldur