Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70866

Haldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korterelamute ja äripindade haldus- ja hooldustegevuste korraldamine;
Remontööde korraldamine;
Omaniku esindamine.

Ootused kandidaadile

Erialase töö kogemus;
Suhtlemisoskus ja töötahe;
Pingetaluvus;
Ligimesearmastus.

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd;
Kaasaegseid töövahendeid;
Tööd kiirelt arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#70866

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

OÜ Pesumati on 1993a loodud siseruumide puhastusteenustega, välisterritooriumite korrashoiuga ning hoonete tehnilise teenindamisega tegelev ettevõte. Meie kliendid on Eesti tuntud ettevõtted ja riigiasutused. Firmas töötab 250 inimest ja oleme esindatud kogu riigis.

Vaata rohkem

Haldur