Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338122

HALDUR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tagab Leegirannas heakorra
  • suhtleb teenusepakkujatega (muruniitmine, lumekoristus jt), koordineerib nende tegevust
  • suhtleb kinnisvaraomanikega, tagab operatiivse infovahetuse AP Kinnisvaraga
  • lahendab jooksvaid küsimusi

Ootused kandidaadile

  • erialane eelnev töökogemus (kinnisvarahaldus, kinnisvara korrashoid)
  • isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • võimalust lisatööks
  • panustamist tervikliku elukeskkonna kujundamisse

Tööpakkumise number
#338122

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2014

Leegiranna on perspektiivne mereäärne elamurajoon Harjumaal, Tallinnast 45 km kaugusel Kuusalu vallas, Sõitme külas, Kolga lahe ääres.
Elamurajoonis on 80 väike-elamukrunti, planeeritud on ehitada lasteaed, kauplused jm elamurajoonis vajalikud rajatised.

Vaata rohkem

HALDUR