Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552210

Hakkaja teenindaja tööriista osakonda!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme aktiivselt laiendamas oma ettevõtet ja seoses sellega vajame oma töökasse kollektiivi tublit ja hakkajat tööriista osakonna müügikonsultanti!
Kui oled aktiivne ja hea suhtleja ning tahad igapäevaselt tegeleda müügitööga siis ootame Sind kandideerima.

- elektri- ja käsitööriistade aktiivne müük
- kaupade vastuvõtmine ja väljapanek

Ootused kandidaadile

- sa omad varasemat töökogemust antud valdkonnas
- sa oled algatusvõimeline
- sa oled avatud ja valmis meeskonnatööks
- sa talud pingelist ja tempokat töörütmi
- sind iseloomustab täpsus ja korrektsus
- sa oled hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

- huvitavat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas ettevõttes, väljaõpet ja koolitusi, stabiilset töösuhet, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat nooruslikku meeskonda.
- tähtajatut töölepingut.

-VÕTAME ÜHENDUST AINULT VÄLJAVALITUD KANDIDAATIDEGA.

Tööpakkumise number
#552210

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

Sepa keskuses asuv kauplus Taivoster on kiiresti arenev, kaasaegse konspetsiooniga tööriiete, -jalatsite, -kinnaste, -isikukaitsevahendite ja tööriista jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Kauplus on avatud: E-R 8.00-17.30; L 10.00 - 15.00, P - suletud

Vaata rohkem