Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71765

Häirekeskuse administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • häiresignaalide vastuvõtmine, registreerimine ja informatsiooni edastamine
  • probleemolukordade operatiivne lahendamine
  • klientide nõustamine ja konsulteerimine telefoni teel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas ning hea vene keele oskus
  • arvuti tavaprogrammide kasutamise oskus vähemalt kesktasemel
  • täpsus ja korrektsus
  • väga hea pingetaluvus
  • soov olla tunnustatud spetsialist ja usaldusväärne meeskonnaliige

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegse tehnikaga varustatud ja töötajasõbralikku töökeskkonda
  • ametikohale vastavat koolitust ja väljaõpet
  • toetavat meeskonda
  • paindlikku tööaega
  • töötaja kvalifikatsioonist sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#71765