Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667242

Häirejuhtimise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu kõige olulisemateks ülesanneteks on meie klientidele parima võimaliku lahenduse pakkumine, teenindada telefoni teel objektidelt saabuvaid häireid ja teha tihedat koostööd nii meie patrullekipaažide kui ka teiste osakondadega.

Ootused kandidaadile

Kandideeri meie meeskonda, kui mõtled ja tegutsed kiirelt ning suudad töötada ka pingelises olukorras, omad head arvutioskust ning suhtled vabalt eesti ja vene keeles.

Tutvustame Sulle turvalisuse valdkonda Eesti suurimas turvaettevõttes. Panustame Sinu õpetamisse, toetamisse ja arengusse.
Töötasu on alates 1200 EUR kuus, millele lisandub tulemustasu.

Läbi G4S Spordiklubi pakume soodsat sportimisvõimalust Sulle ja Su pereliikmetele.

Tööpakkumise number
#667242

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. september 2020
Kuulutus sisestati:
9. september 2020

G4S on juhtiv turvateenuseid pakkuv rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb rohkem kui 100 riigis üle maailma. Eestis anname tööd ligi 2400 inimesele. Meie eesmärk on olla hinnatuim turvalahenduste pakkuja. Oleme pühendunud kohaliku kogukonna toetamisele ja aitamisele läbi erinevate tegevuste: muudame koostöös kohalike omavalitsustega elukeskkonna turvalisemaks, anname oma panuse spordi arengusse ja harime kogukonda üldturvalisuse valdkonnas.

Vaata rohkem