Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288656

Haiglatarvete müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi- ja turundustegevuste planeerimine ja tulemuslik elluviimine.
  • Tootekoolituste ja presentatsioonide läbiviimine.
  • Turuolukorra järjepidev jälgimine.
  • Töö riigihangetega.
  • Müügitulemuste analüüsimine ja vastavate aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, soovitavalt meditsiinivaldkonnas.
  • Aktiivse müügitöö kogemus, soovitavalt meditsiinivaldkonnas.
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Arvutioskus (MS Office, MS Excel).
  • Hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja eneseväljendusoskus.
  • Tulemustele orienteeritus ja proaktiivsus, iseseisvus ja järjepidevus.
  • Autojuhiload.

  • Liikuvat ja mitmekesist tööd edukas rahvusvahelises kontsernis.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid kolleege.
  • Konkurentsivõimelist töötasu.
  • Ametiautot.

Lisainfo

Kasuks tuleb hea vene keele oskus suhtlustasandil.

Tööpakkumise number
#288656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2012

CVO Recruitment`i kliendiks on 3M Company – üle 26 miljardi dollarilise aastakäibega rahvusvaheline kontsern, mille peakontor asub USA-s. Ettevõte toodab ja turustab üle 70 000 erineva toote ning firma visioon on olla maailma innovatiivseim ettevõte. 3M-i tooteportfelli kuuluvad peamiselt kontoritarbed, tööstus-, tervishoiu- ja ohutustooted. Lisainfo ettevõtte kohta leiad: www.mmm.com

Vaata rohkem