https://www.cvkeskus.ee/430309

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Haiglaõpetaja (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430309

Tööpakkumise number

430309

Töö kirjeldus

Võtame Tartu Psühhiaatriahaigla lasteosakonda tööle haiglaõpetaja (matemaatika ja loodusained, 1,0 ametikohta), kelle ülesandeks on lapse haiglas viibimise ajal säilitada järjepidevus õpingutes, toetada õpilase õpimotivatsiooni, olla vajadusel tugiisikuks ning teha koostööd kõigi lapsega tegelevate osapooltega (haigla, kodu, kool).


Nõudmised kandidaadile

Vastavus haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 "Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded" põhikooli hariduslike erivajadustega õpilaste õpetaja kvalifikatsiooninõuetele.


Ettevõte pakub

Toetavaid kolleege ja toimivat tugispetsialistide süsteemi. Tööks vajalikke koolitusi ja supervisioone. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Töötasu alates 1000,00 eurot.
Kandideerimiseks saata CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.
Võtame ühendust väljavalitud kandidaadiga.


Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2016
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.