Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621521

Haigla vastuvõtu õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle töö peamisteks ülesanneteks on:

  • patsientide vastuvõtu ja lahkumise korraldamine haiglasse ning vajaliku dokumentatsiooni vormistamine ning kontroll
  • patsiendi esmane läbivaatus
  • ravijärjekorra pidamine, lepingute täitmise jälgimine ja planeerimine
  • suhtlemine teiste raviasutuste ja koostööpartneritega
  • suhtlus patsiendi ja tema lähedastega
  • dokumendihaldus, dokumentide komplekteerimine
  • õenduslugude komplekteerimine ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

Tööks vajalikud iseloomuomadused, oskused ja teadmised:

  • eeskujulik suhtlemisoskus, rõõmsameelsus
  • hoolivus, usaldusväärsus, korrektsus ja iseseisvus;
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • õendusalane haridus
  • kontoritarkvara (MS Office programmid Word, Excel, Outlook) kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda;
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • erialast koolitust;

Tööpakkumise number
#621521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem