Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195192

HAIGLA JUHATAJA (JUHATUSE LIIGE)

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Haigla igapäevase töö juhtimine ja korraldamine
- Aktiivne suhtlemine haigla personali ja koostööpartneritega
- Lepingute sõlmimine, riigihangete korraldamine, haigla arengut käsitlevate dokumentide koostamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev 5-aastane asutuse juhtimise kogemus. Kasuks tuleb juhtimiskogemus
tervihoiu asutuses
  • Algatus- ja otsustusvõimelisus.
Hea suhtlemisoskus
  • Hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • Süsteemsus, täpsus ning pingetaluvus
  • Kõrgem haridus
  • Võõrkeelte oskus (inglise keel) tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- Palju väljakutseid arenguks nii asutuse kui enda jaoks
- Enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV ning kaaskiri eeloleva 5 (viie) aasta arenguvisioonisga tööpakkujale märgusõnaga "Soovin kandideerida juhatuse liikmeks".

Tööpakkumise number
#195192