Värsked tööpakkumised

Haavelpuhastaja metallitööstusettevõttes Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148612

Tööpakkumise number

148612

Töö kirjeldus

Töö Soome metallitöötlemisettevõttes haavelpuhastajale.

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus metallitööstuses haavelpuhastajana.
- Kasuks suhtlusoskus soome vöi inglise keeles, kuid on oodatud hea töökogemusega eesti - ja vene keele oskajad.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele ( alates 170 EEK /h). Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. mai 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte. Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.