Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548105

Haaveldaja-värvija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metall detailide puhasatmine haavlipritsiga.
Haavlipritsiga puhastatud detalide värvimine.

Ootused kandidaadile

-kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös.
-väga head füüsilist vormi.

Ettevõte pakub

-vajadusel väljaõppe kohapeal.
-kaasaegseid hästi ventileeritud töötingimusi.
-vajadusel tasuta transporti Rakverest-Kunda ja tagasi.
-töötulemustele vastavat korralikku palka.

Lisainfo

Meie toodetega saab tutvuda www.country.ee ja www.kinetic.ee

Tööpakkumise number
#548105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

Coma Investing OÜ tegeleb metsatõstukite, matsahaagiste ja mini forwarderite valmistamiega. Ettevõtte käibest moodustab 90% eksport. Meie tootmine asub Lääne-Virumaal Kunda linnas. Meie toodetega saab tutvuda koduletedel: www.kinetic.ee www.country.ee

Vaata rohkem