Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322163

Haapsalu tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhtmeköidiste valmistamine vastavalt tööjuhisele ja lauajoonisele.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt põhiharidus
  • Korrektne
  • Täpne
  • Valmis töötama vahetustega

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Arenguvõimalusi
  • Väljaõpet kohapeal
  • Tähatajatut lepingut
  • Inimestele, kes on valmis ennast siduma tähtajalise lepinguga kuni veebruari lõpuni 2014 a, maksame lisaks töötasule värbamispreemiat summas 200.-EUR

Lisainfo

Lisainfo: Ele Õunpuu tel:4720890

Tööpakkumise number
#322163

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2013

PKC Eesti AS on PKC Group OY kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate ca 1100. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem