Värsked tööpakkumised

Haapsalu teenindusbüroo JUHATAJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106335

Tööpakkumise number

106335

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on ARK klientidele kvaliteetse teeninduse tagamine ning büroo eesmärkide täitmine läbi motiveeriva juhtimise.

Büroo juhataja tööülesanded:
*teenindusbüroo igapäevase töö korraldamine;
*klienditeeniduskvaliteedi arendamine;
*büroo töötajate tööjuhiste väljatöötamine;
*tööjõuressursi optimaalne planeerimine läbi tööprotsesside kaardistuse/mõõtmise;
*avalike teenuste osutamine ja järelevalve tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Healt kandidaadilt ootame:
*kõrgharidust;
*eesti keele oskust kõrgtasemel ning vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
*head arvutikasutamise oskust;
*häid teadmisi meeskonna juhtimise valdkonnast;
*analüütilist ja süsteemset mõtlemisvõimet;
*head pingetaluvust ja julgust vastu võtta muutusi.

Vajalik on:
*ambitsioonikus ja soov areneda;
*meeskonnatöö ja juhtimisoskused;
*inimestega suhtlemiseks vajalik töö- ja elukogemus;
*liidriomadused, pingetaluvus ning kõrge saavutusvajadus;
*hea läbirääkimisoskus;
*strateegiline ja loominguline mõtlemine, hea analüüsi ja planeerimisoskus.

Ettevõte pakub

*mitmekesist tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust;
*ametiautot tööülesannete täitmiseks;
*töö tulemuslikkusest sõltuvat tasu;
*mõnusat meeskonda ja traditsioonilisi ühisüritusi;
*ettevõttesiseseid soodustusi.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Lisainfo telefonil 5052 744 Urmas Pielberg

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2007
Kuulutus sisestati:
2. mai 2007

ARK on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduvat. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.