Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529840

Haapsalu kaupluse hooajatöötaja / kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtmine ja kontroll
  • Kauba paigutamine ja ladustamine väliaias

Ootused kandidaadile

soov teha füüsilist tööd

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi. Võimaldame töötamist osalise tööajaga, töö sobib ka gümnaasiumi õpilasele.

Lisainfo

Tegemist on hooajalise tööga maist juuli lõpuni.

Tööpakkumise number
#529840

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. mai 2018
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2018

Bauhof on Eesti suurim ehitus-ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 13 kauplust ning sektori suurim e-pood. Bauhof Groupi 2013.aasta käive Eestis oli ligi 80 miljonit eurot. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem