Värsked tööpakkumised

Haapsalu büroo SPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115429

Tööpakkumise number

115429

Töö kirjeldus

Spetsialist on klienditeenindaja, kelle töökohustusteks on kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel ning juhilubade vahetusega seonduvate toimingute tegemine

Nõudmised kandidaadile

*keskharidus;
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös;
*kasuks tuleb teeninduses töötamise kogemus.

*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
*ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduv. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.