Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177648

Haapsalu büroo Kärdla osakonna peaspetsialist (eksamineerija ja registreerimiseelne ülevaataja)

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*spetsialisti tööülesanneteks on mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimine (teooria-ja sõidueksami vastuvõtmine);
*juhtimisõigusega seotud registritoimingute tegemine;
*kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel.
*Eesti Riikliku Autoregistrikeskuse põhikirjaliste funktsioonide täitmine sõidukite (mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise väikelaeva, jeti) registreerimistoimingute osas.

Ootused kandidaadile

*vanus vähemalt 25 aastat;
*kõrgharidus (soovitav tehniline);
*B-kategooria auto juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb A-, C-, T- kategooria juhiloa olemasolu;
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus, lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
*kandidaat peab olema korrektne liikleja ning tal ei tohi olla kehtivaid karistusi, mille eest on ette nähtud juhtimisõiguse äravõtmine;
*tema ise või tema lähisugulased ei tohi tegutseda liiklusõpetajana või omada autokooli võitehnilise ülevaatuse punkti;
*soovitavalt ühe võõrkeele (inglise- või vene keel) oskus kesktasemel.

Ettevõte pakub

*huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust suures organisatsioonis;
*täiendkoolitust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Lisainfo telefonil 53001246 Mati Tereping

Tööpakkumise number
#177648