Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670334

Haabersti K-rauta kaupluse juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Kaupluse juhataja toetamine tema igapäevatöös;
  • värbamisprotsessis osalemine;
  • vajadusel kaupluse juhataja asendamine;
  • osalemine ettevõtte juhtkonna töös, strateegiate välja töötamises ning nende ellu viimises;
  • igapäevane kaupluse meeskonna juhtimine ning korrektsete töövõtete tagamine.

Ootused kandidaadile

Sobid hästi, kui oled:

  • Väga hea analüüsivõime ning planeerimisoskusega;
  • eelnevalt juhtinud meeskonda;
  • hea läbirääkija ning hea meeskonnajuht;
  • valmidusega töötama ka nädalavahetustel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda,
  • sporditoetust ning tervisekindlustust,
  • motiveerivaid meeskonnaüritusi,
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda,
  • töökohta rahvusvahelises ettevõttes,

koolitusi ning arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#670334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem