Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140230

H O O L D A J A naiste-jalastekliinikusse

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses täiendavate ametikohtade avamisega pakume tänuväärset tööd

H O O L D A J A L E naiste- ja lastekliiniku naistehaiguste ja sünnieelses osakonnas
( Ristiku 1 uues haiglahoones ).

Töö sisuks on patsientide põetus- ja hooldusprotseduurid.

Ootused kandidaadile

Meie eeldame
- Patsiendikeskset töössesuhtumist, soovi ja tahet aidata

- Riigikeele valdamist tööalaseks suhtlemiseks vajalikul tasandil

-Tugevat suundumust meeskonnatööks

- Kehtivat tervisetõendit ( väljastab perearst)

Ettevõte pakub

 Kaasaaegset töökeskkonda
 Tunnipalka alates 33 kr tunnis ( arvestuslikult 5600 kr kuus) + lisatasu õhtuse ja öise töö eest . Lisatasuvõimalus tulenevalt haigla väärtussüsteemist
 35-kalendripäevast puhkust
 Kohapealset väljaõpet
 Paindlikku, vahetustega tööaega ( 8-20, 20-8)
 Toetavat ja sõbralikku naiskonda
 Osalemist ülehaiglalistel ja naiste- ja lastekliiniku kogupereüritustel

Lisainfo

Ametikoht ei eelda meditsiinilist ettevalmistust .
Vajadusel tagame kohapealse väljaõppe.

Tööpakkumise number
#140230

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 33 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Arvestuslikult 5600 kr kuus+ lisatasu õhtuse ja öise tööaja eest + täiendavad lisatasud vastavalt haigla väärtussüsteemile

SA Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Haigla teenindab ligi 100 000 Pärnu linna ja maakonna püsielanikku, suvehooajal meie patsientide arv kolmekordistub . Asutuse 2007. aasta käibemaht on üle 250 mln krooni.

Haigla on Pärnumaa suurim tööandja: 14-s struktuuriüksuses on üle 1000 töötaja, kellest õenduspersonali 350. Tagame personalile igati kaasegsed töötingimused uues modernses haiglahoones (täiendavalt www.ph.ee)

Vaata rohkem