Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299101

GURMEE KAUPLUSE JUHATAJA,

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööks on kaupluse efektiivne juhtimine, et kindlustada klientide ja töötajate rahulolu ning üksuse finantseesmärkide täitmine.

Ootused kandidaadile

  • kliendile orienteeritust ning teenindusvalmidust;
  • meeskonna juhtimise kogemust;
  • varasemat töökogemust kaubanduse või teeninduse valdkonnas;
  • algatusvõimet ja sihikindlust plaanitu elluviimisel;
  • isiklikku motiveeritust ja vastutusvõimet;
  • eesmärkide seadmise oskust ning tulemustele orienteeritust;
  • koostööoskust;
  • väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning vene keele oskust suhtlustasandil;
  • väga head arvuti kasutamise oskust (MS Office).

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid.

Tööpakkumise number
#299101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2013

Selver AS on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 38 kauplust üle Eesti, 2 Selver Gurmee kauplust Tallinnas ning Selveri Köök.

Gurmee kauplus pakub klientidele kõrgekvaliteedilisi tooteid, tagades nõudliku toidunautleja vajadused kiirelt ning mugavalt läbi suurepärase ja personaalse klienditeeninduse.

Vaata rohkem