Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196645

Günekoloog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ambulatoorse arstiabi osutamine, valveringide tegemine, vajaliku dokumentatsiooni täitmine, teiste erialade arstide nõustamine.

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus
- analüüsi- ja iseseisva töö võime
- arvutioskus tööks vajalike programmidega
- oskus viisakalt suhelda, efektiivselt kasutada tööaega
- sõbralik suhtlemislaad

Ettevõte pakub

- paindlikku tööaega
- erialast täiendkoolitust
- meeldivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#196645
Günekoloog