Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50079

Gümnaasiumi bioloogia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

täiskoormus, soovi korral ka klassi juhatamine

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus, vastavus kvalifikatsiooninõuetele, arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
kaasaegseid töötingimusi
meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Tallinna "äärelinnas" Harku vallas asuv Tabasalu Ühisgümnaasium kutsub oma meeskonda gümnaasiumi bioloogia õpetajat. Loodame, et olete rõõmsameelne, õpihimuline ja teotahteline. Teid ootavad toredad lapsed, head kolleegid ja ilus koolimaja.

Tööpakkumise number
#50079

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. august 2005
Kuulutus sisestati:
23. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem