Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176816

GSMvalve müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientide teenindamine kontoris ning telefoni teel
* Aktiivses müügitöös ja tootearenduses osalemine
* Kliendihalduse ning üleüldise klienditeenindustaseme hoidmine ja tõstmine

Ootused kandidaadile

* aktiivne ning tööd mittepelgav
* hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus nii kõnes kui ka kirjas
* positiivne ellusuhtumine
* väga hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
* täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
* soov ennast arendada

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* tööks vajalikke vahendeid
* korralikku müügi ja tehnika koolitust
* tööd ja arenguvõimalust kiiresti arenevas firmas
* meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Lisainfot telefonilt: 56 202116 ja kodulehelt www.valve.ee

Tööpakkumise number
#176816