Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462691

Grillmeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Argentiina liharestoranil on tööd pakkuda grillkokale.
Vajame enda kollektiivi grillmeistrit, kes tunneb liha eripärasid ja oskab seda vastavalt suussulavaks grillida.

* Oma tööruumide ja –vahendite puhtuse ja korrashoiu tagamine;
* Toitude valmistamine ja serveerimine vastavalt menüüle;
* Tooraine ettevalmistamine;

Ootused kandidaadile

* Valmidus iseseisvaks tööks;
* Töötamise kogemus grillil;
* Kiire õppimisvõime;

Ettevõte pakub

* Sõbralikku töökollektiivi;
* Huvitavat töökogemust;
* Konkurentsivõimelist töötasu;
* Oma töötaja soodustusi;
* Paindlik töögraafik;

Tööpakkumise number
#462691