Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198749

Grillmeister-müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Grillmeister-müüja on vastutav isik klientide meeldiva, professionaalse teeninduse ja toidu valmistamise eest. Grillmeister-müüja tööülesannete hulka kuulub sularaha ja kaardimakse tehingute teostamine, suhtlus klientidega ning toidu kvaliteetne valmistamine ning serveerimine.

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 18 eluaastast
  • vähemalt keskharidus
  • eelnev toitlustus- ja/või teenindusalane töökogemus
  • väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • kasuks tuleb soome keele oskus
  • täpsus rahaasjades
  • hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus, viisakus
  • kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • kassaoperatsioonide teostamise koolitust
  • omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#198749