https://www.cvkeskus.ee/136951

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136951

Grill kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö aeg 9-21.
Töö graafiku alusel.


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ning eesti ja vene keele oskus.
Soov areneda.
Loomingulisus.
Korrektsus
Sobivus meeskonnatööks


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka, soodustusi ning koolitusi. Võimalust ettevõtte siseselt tõusta kõrgematele positisoonidele.


Tööpakkumise number
#136951
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Grill kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!