Greiderijuht
Tööpakkumise number #694129

Altos Teed OÜ
Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja osavat greiderijuhti.

Töövahendiks anname Sulle uhiuue CASE 836C 6WD.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus greiderijuhina

  • B- ja T-kategooria juhtimisõigus

  • Kohusetunne ja lojaalsus

  • Tehniline taip

  • Kasuks tuleb varasem kokkupuude 3D-süsteemidega

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid

  • Toredat ja professionaalset meeskonda

  • Põnevaid väljakutseid tee-ehitusobjektidel peamiselt Harjumaal, kuid vajadusel ka üle Eesti

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#694129