Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801015

GRAVEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Graveerijana on Sinu tööks siltide, medalite jm toodete graveerimine. Töö toimub arvutiga ja nõuab täpsust ning head silma.

Ootused kandidaadile

Ettevõtte jaoks on oluline, et tunneksid mõnda kujundus- või disainiprogrammi (nt Corel, AI vms). Kasuks tuleb varasem kokkupuude trükivaldkonnaga (graveerimine,laserpingiga töötamine).

Gravex Balti OÜ pakub Sulle kohapealset väljaõpet, head töötasu ning pikaajalist töökohta ja arenguvõimalusi oma ala tipptegijate juures!

Küsi lisainfot 5307 3011 ; monika.arno(at)cvkeskus.ee Monika Arno, CV.Keskus.ee värbamiskonsultant)

Tööpakkumise number
#801015

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1200 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

GRAVEERIJA