Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20830

Grand Hotel Tallinna direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Grand Hotel Tallinna juhtimine koostöös peadirektoriga
  • Grand Hotel Tallinna müügitegevuse toetamine
  • Suhtlemine klientidega ja koostööpartneritega
  • Uutes projektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine, soovitavalt turismialane
  • turisminduses või hotellinduses töötamise kogemus
  • meeskonnatöö ja juhtimise kogemus
  • väga hea inglise- ja soome keele oskus kõnes ja kirjas; vene keel suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus
  • vanus alates 28 eluaastast

Ettevõte pakub

  • enesearendamiseks sobilikku keskkonda
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Märksõna: direktor.
Ingliskeelne CV koos kaaskirjaga palume saata hiljemalt 08. maiks 2003.

Tööpakkumise number
#20830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
08 mai 2003
Kuulutus sisestati:
14 aprill 2003

Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, milledest esirinnas on kindlasti majutus,toitlustus-ja konverentsiteenused.

Vaata rohkem