Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #287909

Graanulitehase operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle peamiseks tööülesandeks on:

  • graanuli tootmisprotsessi jälgimine ja seadmete tõrgeteta töö tagamine
  • seadmete tehnilise olukorra jälgimine, seadistus- ja hooldustööd
  • toodangu kvaliteedi tagamine
  • vastava arvestuse ja dokumentatsiooni täitmine
  • tootmises esinevate abioperatsioonide teostamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab varasemat operaatorina töötamise kogemust ja/või erialast haridust
  • on kiire taibuga ja suudab operatiivselt kõrvaldada esile kerkivaid probleeme
  • omab head arvutikasutusoskust MS Office tavakasutaja tasemel
  • omab tehnilist taiplikkust
  • on aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • väljaõpet kohapeal
  • tasuta bussitransporti tööle ja tagasi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Töökoht asub Luunja vallas Kavastu külas (ettevõtte poolt tasuta bussitransport).
Töö toimub käivitamisperioodil kolmes vahetustes E-R, hiljem 24/7

Tööpakkumise number
#287909

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2012

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv aia- ja suvemajade ning liimpuittoodete tootja. Ettevõtte käibest moodustab üle 95% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 250 inimest. Oleme peatselt käivitamas graanulitehast Kavastus.

Vaata rohkem