Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711452

Graafiline disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi inimest, kelle töö sisu on klientide logode lisamine erinevatele toodetele kasutades graafikaprogrammi (kasutuses on Corel Draw). Suur osa tööst hõlmab ka logode digitaliseerimist, mille abil saame lisada logod toodetele tikandina. Pakume kohapealset ja põhjalikku väljaõpet. Töö eeldab teataval määral klientidega suhtlust.

Ootused kandidaadile

  • Omab piisavalt "kujunduslikku silma"
  • On oma töös täpne
  • On abivalmis ning koostööle suunatud

Ettevõte pakub

  • Mõnusat tööatmosfääri ja häid kolleege
  • Võimalus sukelduda logoga toodete valmimise valdkonda
  • Toimuvad ühisüritused
  • Põhjalikku kohapealset väljaõpet

Tööpakkumise number
#711452