Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751725

Graafiline disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu tööülesannete hulka kuulub uute põnevate ja silmatorkavate reklaami visuaalide loomine digi-, sotsiaal- ja trükimeediasse.

Ootused kandidaadile

  • Töö eeldab julget loovust, teravat silma ning kiiret kätt.

  • Sobiv kandidaat on sõbralik ja ülevoolavalt loominguline.

  • Soovib oma igapäevase tegevusega reklaami tarbijale silmatorgata.

  • Tunneb hästi turunduse ja disaini valdkonda ning omab võimet mõista klientide ootusi ja vajadusi.

  • Kasuks tuleb keelte oskus, sportlik vaim ja huumorisoon.

  • Motiveerivat tööd ja võimalust panustada enese ja reklaamiagentuuri arengusse.
  • Võimalust ennast täiendada, nautida ettevõtte pakutavaid lisasoodustusi ning osaleda meeskonna ühistes tegevustes.

Tööpakkumise number
#751725

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem