Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58959

Graafiline disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Graafilise disainerina vastutad peamiselt ideedele vormi andmise eest.
Sul tuleb suhelda ka More Rootsi meeskonna disainerite ja projektijuhtidega ning osaleda
kliendikohtumistel vastavalt vajadusele kas Eestis või Rootsis

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

- disaineriharidusega ja/või vastava praktilise töökogemusega sarnasel ametikohal kas disaini-,
reklaamibüroos või trükimeedias
- kunstimeelega, hea vormitunnetusega, loov ja hea suhtleja
- käsitseb osavalt nii \"pintslit\" kui arvutiklaviatuuri
- valmis ka ise kujundusele viimast lihvi andma, teostama tehnilist kontrolli ja trükiettevalmistust
- oskab kasutada kujundusprogramme:
1) Adobe Photoshop 2) Adobe Illustrator 3) InDesign või Quark Xpress

- lisaks eesti keelele valdab inglise keelt nii kõnes kui kirjas
- rootsi keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi õdusas vanalinna kontoris
- isiklikku arengut soodustavat õhkkonda
- konkurentsivõimelist töötasu + lisatasu
- koolitust
- sõbralikku rahvusvahelist kollektiivi, võimalusega töötada vahelduvalt Stockholmi kontoris
- sportimisvõimalust
- ...või teisi eneseteostusvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun oma CV, sooviavaldus koos näidistega senistest töödest ja
motivatsioonikiri hiljemalt 10. veebruariks 2006 aadressile
MORE Reklaamibüroo OÜ, Rüütli tn 16, 10130 Tallinn.
Märksõna \\\"Art Director\\\"

Tööpakkumise number
#58959