Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126531

Graafiline disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kujundamine trüki- ja internetimeediasse
Logode, reklaamide, trükiste jm. kujundus

Ootused kandidaadile

PC kujundusprogrammide tundmine (corelDraw, Adobe Photoshop)
Teadmised trükiettevalmistusest
Kohusetundlikkus, kiirus ja positiivsus
Loov mõtlemine
Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
Rutiinitaluvus

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus
teadmised videotöötlusest
teadmised veebikujundusest

Ettevõte pakub

Toredat nooruslikku kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#126531