Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246466

Graafiline disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Eesti Posti kommunikatsiooni- ja turundusosakonda graafilist disainerit, kellel on võimalus töötada välja loovaid kujunduskontseptsioone ning suunata hoogsa arenguga Eesti Posti visuaalset identiteeti.

Ootused kandidaadile

  • kiire, täpne ja kohusetundlik
  • kaasaegse ja puhta käekirjaga
  • oskuslik ja kogemustega nii veebi kui trükikujunduste tegemisel
  • suuteline töötama pingeliste tähtaegadega ja hea stressitaluvusega
  • tugev oma aja planeerimisel ja projektijuhtimisel
  • tulemustele orienteeritud

Sobid sellele kohale, kui sinu huviks on disain ja sa hoiad end kursis selle arengute, trendidega. Kasuks tuleb disainialane haridus.

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Lisaks CV-le tuleb manustada ka portfoolio.

Tööpakkumise number
#246466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2011

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.

Vaata rohkem