Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68682

Graafikute ja raportite koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded: ettevõtte statistiliste raportite täitmine; töögraafikute koostamine, analüüs; programmide administreerimine.
Info töötlemine ja süstematiseerimine
Töö erinevate andmebaasidega

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
väga hea eesti ja inglise keele oskus (kõnes ja kirjas)
hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks
korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
MS Excel ja MS Access programmide kasutusoskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Kaasaegset töökeskkonda
Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#68682