Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692835

Golfiväljaku hooldaja

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • golfiväljaku hooldus ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • valmidust alustada oma tööpäeva varahommikul

  • positiivset suhtumist

  • töötahet

Ettevõte pakub

  • põhjalikku väljaõpet

  • abistavat ja motiveerivat töökeskkonda

  • tööd graafiku alusel

  • tunnitasu

  • tasuta golfiõpet ja mängimist

  • ettevõttesisesed soodustused

Tööpakkumise number
#692835

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
23. märts 2021

Rae Golf Tallinna lähim golfiväljak, kuhu on mängima oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Meil on lisaks 18 rajalisele väljakule ka üks kaasaegsemaid harjutus range Euroopas ning mitmeid harjutusalasid. Meie mängijad saavad einestada golfiklubi restoranis ning lõõgastuda suitsu- ja soome saunas. Meie väljakule on iseloomulik sõbralik ja positiivne keskkond, kus tunneb ennast oodatuna iga külastaja.

Vaata rohkem